Bizi Arayın
Yol Tarifi

Oto Kuaför

Oto Kuaför Hizmeti

SERAMİK KAPLAMA

Seramik kaplama; Camın sıvılaştırılmış halidir. Boyayı, alaşımları ve camları trafikteki kirletici maddelerden, hava etkisiyle günlük aşınmadan ve kuş pisliğinden korumak için tasarlanmış yeni, sıra dışı bir üründür. Boyanızdaki gözeneklere bağlanarak yıkama dışında hiçbir bakım gerektirmeyen son derece dayanıklı dupduru bir kaplama yüzeyi oluşturur. Yeni araçta Showroom parlaklığını korur veya kullanılmış araçta Showroom parlaklığına döndürür.

BOYA KORUMA

Güneş ışığı, yağmur asitleri, tuzlu çamur vb. dış etkenler zamanla araçların boyasını soldurur ve matlaştırır. Bellatrix boya koruma uygulaması ile zamanla oluşan bu tahribatı gidererek boya üzerini parlak bir katmanla kaplar. Böylece boya; dış etkenlerle temansı kesildiği için solma ve matlaşmaya karşı koruma altına alınmış olur.

DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Detaylı iç temizlik uygulamasında araçlar, anti-bakteryel kimyasallarla taban halısından tavanına, kapı panzotlarından plastik aksamına, bagaj halısından stepnesine kadar detaylı temizlenir.

KAPUT KAPLAMA

Bu sistemle önde giden araçlardan gelebilecek küçük taşların kaputa zarar vermesi önlenir. Kaputun en çok hasar görebilen ön kısmına uygulanır. Tamamen şeffaf ve çok dayanıklı olan bu film boyaya hiçbir zarar vermez, istenildiğinde iz bırakmadan çıkarılabilir. UV ışınlarını geçirmez, altındaki boyanın solmasını engeller. Çatlamaya, solmaya ve sararmaya karşı çok dayanıklıdır.

CAM FİLMİ

Güneş kontrol yada güvenlik cam filmleri güneş enerjisini yüksek oranda yansıtır. Güneşn zararlı UV ışınlarını %99 oranında keser. Klima için harcanan yakıttan tasarruf sağlar, aracınızda serin ve konforlu bir sürüş sağlar, renk tonları sayesinde aracınıza şık bir görünüm sağlamak için idealdir. Bir kaza anında camların uçuşarak sürücü ve yolcuların yaralanma riskini azaltır. 5 Yıl garantilidir.

KOLTUK KORUMA

Araçların koltuk döşemelerine uygulanan bu sistem sayesinde döşemeler leke tutmaz. Sonradan oluşabilecek lekeler ise nemli bir bez yardımıyla kolayca çıkarılabilir.

CAM SU İTİCİ

Sürüş güvenliği için gerekli olan bu uygulamada, camın yüzeyindeki gözle görülmeyen pürüzlerkapatılarak, su damlalarının cam yüzeyinde kayması sağlanır. Böylece görüş netliği %34 artar. Ayrıca gece karşıdan gelen araçların farlarının parlaması engellenir.

MOTOR KORUMA

Araçların motor bölümünde ölçümler yapan birçok elektronik sensör vardır. Bu uygulama ile bu sensörlerin sudan etkilenmeleri ve ani voltaj değişiklikleri önlenerek elektrik devreleri kontrol altına alınmış olur.

ARAÇ İÇİ GÜMÜŞ DEZENFEKSİYON

Ozonlama sistemi ile 20dk da aracınızdaki kötü kokulardan ve kokuların kaynağı olan, enfeksiyon hastalıklarına yol açan mantar ve bakterilerden kurtulacaksınız. Ozonlama teknolojisinde, havadaki oksijen moleküllerini (O2), ozon moleküllerine (O3) çevrilir ve bu ozon molekülleri otomobilinizdeki toz, bakteri, mantar gibi canlı mikroorganizmalara yapışarak onları parçalar ve yok eder.

KLİMA BAKTERİ TEMİZLİĞİ

Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar. Klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur. Otomobilinizde size rahat bir nefes aldırır.

İstanbul Genelinde Vale Hizmetimiz Mevcuttur

Ana Hizmetlerimiz

Araç Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Garanti Hizmetleri

Hayat Kolaylaştıran Hizmetler

SIKÇA SORULAN SORULAR

• EVET, aracımın kasko poliçesi var
Poliçenizin bulunduğu sigorta şirketi ile Modern Oto’nun servis anlaşması var mı? Cevabınız ‘Evet’ ise;
-Sigortanın istediği evrakları hazırlayarak başvurabilirsiniz.
Cevabınız ‘Hayır’ ise;
-Anlaşmasız kapsamda da sizlere seve seve yardımcı olabiliriz.
• HAYIR, aracımın kasko poliçesi yok Karşı tarafın sigortasına mı başvurulacak?
-Cevabınızın ‘Evet’ veya ‘Hayır’ olması fark etmeksizin hasar danışmanımız sizlerle en iyi şekilde ilgileneceğine emin olabilirsiniz.
- Aracınızın şase numarası ile bizlere başvurmanız durumunda ekip arkadaşlarımız aracınızın bakım aralıkları konusunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.
- Yetkili servisiniz aracınız hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip uzman kadrodan oluşmaktadır. Bu nedenle aracınızın uzman kişiler tarafından doğru kilometrede ve doğru zamanda bakımının yapılması, aracınızın orijinalliği bozulmadan güvenli ve kaliteli sürüş yapmanıza yardımcı olur.
-Web sitemiz üzerinden ‘Online Servis Randevusu’ butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak size ulaşmamız için bekleyin. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaklardır.
-Araç üreticisi tarafından üretilen yedek parçalar araçlarınıza birebir uyumlu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda araç üreticisi/yetkili servis tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren bu parçalar üretici garantisi altındadır. Bu nedenle aracınızın performansını ve sürüş kalitesini olumsuz şekilde etkilememesi adına üretici firmanın sunmuş olduğu orijinal parçalardan başka yedek parçaları araçlarınızda kullanmamalısınız.
-Aracınızda birçok sebebi bağlı olarak ikaz lambası yanıyor olabilir. Öncelikle bu ikaz lambasının ne anlama geldiğini bulmalısınız. Aşağıda belirli başlı ikaz sembollerini paylaştık. Tüm ikaz sembollerine aracınızın kullanım kılavuzu üzerinden ulaşabilirsiniz.