Bizi Arayın
Yol Tarifi

Oto Kuaför İşlemleri

Aracınızın Bakımı

İnsan neden güzel ya da iyi görünmek ister? Bu soruya cevap olarak beğenilmek, kendini iyi hissetmek, mutlu olmak, öne çıkmak, fark yaratmak, zinde kalmak, sağlıklı görünmek gibi pek çok neden sıralayabiliriz. Nasıl insanlar sağlıklı olmak için hastanede check-up yaptırıyor, sağlıklı ve iyi görünmek için de kuaför ve güzellik merkezlerine gidiyorsa; kimi zaman çok beğenerek isim bile verdiğimiz otomobillerimize de periyodik bakımlarla check-up işlemlerini yaptırırken, düzenli aralıklarla da oto kuaför işlemine sokuyoruz.

Aracınızın ilk günkü gibi kalması için uygulanan nano seramik kaplama işleminden sağlık için yapılan araç içi dezenfektasyona, cam filminden, jant temizliğine kadar aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm oto kuaför işlemleri için Mercedes-Benz Modern Oto servisinde hizmet alabilirsiniz. Detaylı olarak uyguladığımız oto kuaför işlemlerinin tamamına dair Mercedes-Benz Modern Oto müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir, hizmet için randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

İstanbul Genelinde Vale Hizmetimiz Mevcuttur

Ana Hizmetlerimiz

Araç Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Garanti Hizmetleri

Hayat Kolaylaştıran Hizmetler

SIKÇA SORULAN SORULAR

• EVET, aracımın kasko poliçesi var
Poliçenizin bulunduğu sigorta şirketi ile Modern Oto’nun servis anlaşması var mı? Cevabınız ‘Evet’ ise;
-Sigortanın istediği evrakları hazırlayarak başvurabilirsiniz.
Cevabınız ‘Hayır’ ise;
-Anlaşmasız kapsamda da sizlere seve seve yardımcı olabiliriz.
• HAYIR, aracımın kasko poliçesi yok Karşı tarafın sigortasına mı başvurulacak?
-Cevabınızın ‘Evet’ veya ‘Hayır’ olması fark etmeksizin hasar danışmanımız sizlerle en iyi şekilde ilgileneceğine emin olabilirsiniz.
- Aracınızın şase numarası ile bizlere başvurmanız durumunda ekip arkadaşlarımız aracınızın bakım aralıkları konusunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.
- Yetkili servisiniz aracınız hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip uzman kadrodan oluşmaktadır. Bu nedenle aracınızın uzman kişiler tarafından doğru kilometrede ve doğru zamanda bakımının yapılması, aracınızın orijinalliği bozulmadan güvenli ve kaliteli sürüş yapmanıza yardımcı olur.
-Web sitemiz üzerinden ‘Online Servis Randevusu’ butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak size ulaşmamız için bekleyin. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaklardır.
-Araç üreticisi tarafından üretilen yedek parçalar araçlarınıza birebir uyumlu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda araç üreticisi/yetkili servis tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren bu parçalar üretici garantisi altındadır. Bu nedenle aracınızın performansını ve sürüş kalitesini olumsuz şekilde etkilememesi adına üretici firmanın sunmuş olduğu orijinal parçalardan başka yedek parçaları araçlarınızda kullanmamalısınız.
-Aracınızda birçok sebebi bağlı olarak ikaz lambası yanıyor olabilir. Öncelikle bu ikaz lambasının ne anlama geldiğini bulmalısınız. Aşağıda belirli başlı ikaz sembollerini paylaştık. Tüm ikaz sembollerine aracınızın kullanım kılavuzu üzerinden ulaşabilirsiniz.