Bizi Arayın
Yol Tarifi

Muayene Öncesi Kontroller

Muayenenin Önemi

Araç muayenesi, TÜVTÜRK istasyonlarında yaptırılan ve her aracın belirli aralıklarla girmek zorunda olduğu zorunlu bir uygulamadır. Muayene sırasında uzmanlar tarafından yapılan kontrollerde dikkat edilen bazı noktalar vardır. Mercedes-Benz Modern Oto olarak; istasyon görevlilerinin özellikle kontrol ettiği fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, lastik ve süspansiyon mimarisi gibi parçaları detaylı bir şekilde inceleyip; aracınızın muayeneden sorunsuz geçmesi ve daha da önemlisi aracınızı üretim anı standartlarında kullanmaya devam edilebilmeniz için gerekli bilgileri sizinle paylaşıyor, onayladığınız işlemleri aracınızın muayene tarihi öncesinde tamamlıyoruz.

Aracınızın muayene öncesi kontrollerinin zamanında yapılabilmesi, gerektiği takdirde onayladığınız işlemlerin tamamlanabilmesi ve böylece aracınızı muayene hazır olarak sokabilmeniz için; otomobilinizi Mercedes-Benz Modern Oto servisine TÜVTÜRK istasyonundaki randevu gününden en az birkaç gün önce getirdiğinize emin olun.

İstanbul Genelinde Vale Hizmetimiz Mevcuttur

Ana Hizmetlerimiz

Araç Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Garanti Hizmetleri

Hayat Kolaylaştıran Hizmetler

SIKÇA SORULAN SORULAR

• EVET, aracımın kasko poliçesi var Poliçenizin bulunduğu sigorta şirketi ile Modern Oto’nun servis anlaşması var mı? Cevabınız ‘Evet’ ise; -Sigortanın istediği evrakları hazırlayarak başvurabilirsiniz. Cevabınız ‘Hayır’ ise; -Anlaşmasız kapsamda da sizlere seve seve yardımcı olabiliriz. • HAYIR, aracımın kasko poliçesi yok Karşı tarafın sigortasına mı başvurulacak? -Cevabınızın ‘Evet’ veya ‘Hayır’ olması fark etmeksizin hasar danışmanımız sizlerle en iyi şekilde ilgileneceğine emin olabilirsiniz.
- Aracınızın şase numarası ile bizlere başvurmanız durumunda ekip arkadaşlarımız aracınızın bakım aralıkları konusunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.
Working with over 900 companies in 160 countries, we can find the right car in the right place, at the right price. Working with over 900 companies in 160 countries, we can find the right car in the right place, at the right price.
-Web sitemiz üzerinden ‘Online Servis Randevusu’ butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak size ulaşmamız için bekleyin. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaklardır.
-Araç üreticisi tarafından üretilen yedek parçalar araçlarınıza birebir uyumlu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda araç üreticisi/yetkili servis tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren bu parçalar üretici garantisi altındadır. Bu nedenle aracınızın performansını ve sürüş kalitesini olumsuz şekilde etkilememesi adına üretici firmanın sunmuş olduğu orijinal parçalardan başka yedek parçaları araçlarınızda kullanmamalısınız.
-Aracınızda birçok sebebi bağlı olarak ikaz lambası yanıyor olabilir. Öncelikle bu ikaz lambasının ne anlama geldiğini bulmalısınız. Aşağıda belirli başlı ikaz sembollerini paylaştık. Tüm ikaz sembollerine aracınızın kullanım kılavuzu üzerinden ulaşabilirsiniz.