Bizi Arayın
Yol Tarifi

Mini Onarım

Orijinal Gibi

Boyasız Göçük Düzeltme (PDR)

Darbe sonucunda aracın kaportası üzerinde oluşan ve boyanın zarar görmediği göçüklerin özel aletler yardımıyla herhangi bir boya işlemi uygulamadan eski haline getirme tekniğidir.

Bu uygulama ile yapılan onarım sonrası aracın orijinalliği bozulmaz ve ikinci el satışında değer kaybına uğramaz.

 

Boya Hasarlı Kaporta Onarımı (DR)

Darbe sonucunda aracın kaportası üzerinde oluşan ve boyanın zarar gördüğü küçük çaplı ezik, vuruk ve göçüklerin ‘’Punta Göçük Düzeltme’’ tekniği ile onarılarak eski haline getirilmesi işlemidir.

Hasar görmüş boyalı kaporta yüzeyinde boya onarım işlemi uygulanmaktadır.

 

Plastik Tampon Onarımı (BR)

Aracın plastik ön ve arka tamponlarında, hafif ve orta hasar darbesi sonucunda oluşan ezik, yırtık, çatlama , kopukluk oluşması durumlarının özel alet ve materyallerle eski haline getirilmesi işlemidir.

İstanbul Genelinde Vale Hizmetimiz Mevcuttur

Ana Hizmetlerimiz

Araç Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Garanti Hizmetleri

Hayat Kolaylaştıran Hizmetler

SIKÇA SORULAN SORULAR

• EVET, aracımın kasko poliçesi var
Poliçenizin bulunduğu sigorta şirketi ile Modern Oto’nun servis anlaşması var mı? Cevabınız ‘Evet’ ise;
-Sigortanın istediği evrakları hazırlayarak başvurabilirsiniz.
Cevabınız ‘Hayır’ ise;
-Anlaşmasız kapsamda da sizlere seve seve yardımcı olabiliriz.
• HAYIR, aracımın kasko poliçesi yok Karşı tarafın sigortasına mı başvurulacak?
-Cevabınızın ‘Evet’ veya ‘Hayır’ olması fark etmeksizin hasar danışmanımız sizlerle en iyi şekilde ilgileneceğine emin olabilirsiniz.
- Aracınızın şase numarası ile bizlere başvurmanız durumunda ekip arkadaşlarımız aracınızın bakım aralıkları konusunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.
- Yetkili servisiniz aracınız hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip uzman kadrodan oluşmaktadır. Bu nedenle aracınızın uzman kişiler tarafından doğru kilometrede ve doğru zamanda bakımının yapılması, aracınızın orijinalliği bozulmadan güvenli ve kaliteli sürüş yapmanıza yardımcı olur.
-Web sitemiz üzerinden ‘Online Servis Randevusu’ butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak size ulaşmamız için bekleyin. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaklardır.
-Araç üreticisi tarafından üretilen yedek parçalar araçlarınıza birebir uyumlu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda araç üreticisi/yetkili servis tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren bu parçalar üretici garantisi altındadır. Bu nedenle aracınızın performansını ve sürüş kalitesini olumsuz şekilde etkilememesi adına üretici firmanın sunmuş olduğu orijinal parçalardan başka yedek parçaları araçlarınızda kullanmamalısınız.
-Aracınızda birçok sebebi bağlı olarak ikaz lambası yanıyor olabilir. Öncelikle bu ikaz lambasının ne anlama geldiğini bulmalısınız. Aşağıda belirli başlı ikaz sembollerini paylaştık. Tüm ikaz sembollerine aracınızın kullanım kılavuzu üzerinden ulaşabilirsiniz.