Bizi Arayın
Yol Tarifi

Anlaşmalı Sigortalar

Sigortalar Yanınızda

Aracınızda oluşan hasarların onarımını anlaşmalı olduğumuz 20’den fazla sigorta şirketine ait kasko poliçeleriniz kapsamında hızlı ve güvenli bir şekilde yetkili servisimizde yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta firmalarına ait poliçeleriniz kapsamında tecrübeli ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde onarımı yapılan araçlarınızda yedek parça kullanımı gerektiği takdirde işlemler orijinal parçalar ile yapılmaktadır.

Aracınızda oluşan hasarlar için Hasar Destek Ekibimizle işletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmalı Sigortalar

KASKO + TRAFİK: ALLİANZ

KASKO: ANADOLU – ANKARA – DOĞA – DUBAİ – ERGO – EUREKO – ETHICA – GULF – GENERALİ – GÜNEŞ – HDI – BEREKET – NEOVA – MAGDEBURGER – ORİENT – SOMPO JAPAN – TURK NİPPON – TÜRKİYE SİGORTA – TMT – UNICO – AK SİGORTA – QUICK – GRİ SİGORTA – GROUPAMA

İstanbul Genelinde Vale Hizmetimiz Mevcuttur

Ana Hizmetlerimiz

Araç Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Garanti Hizmetleri

Hayat Kolaylaştıran Hizmetler

SIKÇA SORULAN SORULAR

• EVET, aracımın kasko poliçesi var
Poliçenizin bulunduğu sigorta şirketi ile Modern Oto’nun servis anlaşması var mı? Cevabınız ‘Evet’ ise;
-Sigortanın istediği evrakları hazırlayarak başvurabilirsiniz.
Cevabınız ‘Hayır’ ise;
-Anlaşmasız kapsamda da sizlere seve seve yardımcı olabiliriz.
• HAYIR, aracımın kasko poliçesi yok Karşı tarafın sigortasına mı başvurulacak?
-Cevabınızın ‘Evet’ veya ‘Hayır’ olması fark etmeksizin hasar danışmanımız sizlerle en iyi şekilde ilgileneceğine emin olabilirsiniz.
- Aracınızın şase numarası ile bizlere başvurmanız durumunda ekip arkadaşlarımız aracınızın bakım aralıkları konusunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.
- Yetkili servisiniz aracınız hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip uzman kadrodan oluşmaktadır. Bu nedenle aracınızın uzman kişiler tarafından doğru kilometrede ve doğru zamanda bakımının yapılması, aracınızın orijinalliği bozulmadan güvenli ve kaliteli sürüş yapmanıza yardımcı olur.
-Web sitemiz üzerinden ‘Online Servis Randevusu’ butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak size ulaşmamız için bekleyin. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaklardır.
-Araç üreticisi tarafından üretilen yedek parçalar araçlarınıza birebir uyumlu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda araç üreticisi/yetkili servis tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren bu parçalar üretici garantisi altındadır. Bu nedenle aracınızın performansını ve sürüş kalitesini olumsuz şekilde etkilememesi adına üretici firmanın sunmuş olduğu orijinal parçalardan başka yedek parçaları araçlarınızda kullanmamalısınız.
-Aracınızda birçok sebebi bağlı olarak ikaz lambası yanıyor olabilir. Öncelikle bu ikaz lambasının ne anlama geldiğini bulmalısınız. Aşağıda belirli başlı ikaz sembollerini paylaştık. Tüm ikaz sembollerine aracınızın kullanım kılavuzu üzerinden ulaşabilirsiniz.