2+1 veya 3+1 yıl koruma

Uzatılmış garanti paketleri

ServicePlus: 3. yıl için uzatılmış garanti

Yetkili servise 2 yıl düzenli gelenlere, 3. yıl ServicePlus hediye! İlk 2 yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerini düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran müşterilerimize, 3. yılın sonuna kadar geçerli olan ServicePlus ücretsiz olarak hediye edilmektedir. ServicePlus hizmeti ile garanti süresini takip eden 12 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. ServicePlus hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır.

Advantage veya AdvantagePlus : 4. yıl için uzatılmış garanti

Advantage veya AdvantagePlus ile aracınıza ekstra 1 yıl koruma.
AdvantagePlus ile aracınıza ekstra 1 yıl koruma. Mercedes-Benz marka otomobiliniz, 4. yılın sonuna kadar teknik arızalara karşı ekstra 1 yıl koruma altına alınabilir. Yasal garanti süresi ve ServicePlus süresinde aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, yetkili servislerimize yaptırmanız halinde, AdvantagePlus hizmetini satın alabilir, aracınız 1 yıl daha kilometre sınırı olmaksızın teknik arızalara karşı koruyabilirsiniz. AdvantagePlus (Geniş Kapsam): Araçta teknik arızadan dolayı arızalanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere kapsam dahilindedir ve belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.

*Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatlarında aksi belirtilmedikçe her 15.000 kilometrede bir veya her 12 ayda bir (hangisi önce gelirse) yapılmalıdır. Detaylı bilgi için yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz.